Pazartesi - Cuma09:00-17:00
Yalıkavak Yolu Çağdaş Holding Binası 48400 Ortakent Bodrum / MUĞLA

Sosyal Sorumluluk

Appropriately empower dynamic leadership skills after business portals. Globally myocardinate interactive supply chains with distinctive quality vectors. Globally revolutionize global sources through interoperable services.
SPORA ÇAĞDAŞ DESTEK

2. Lig\’de mücadele eden Bodrum Doğuş Spor Kız Voleybol Takımı\’nın sporcuları, ana sponsorları Çağdaş Holding\’in Yönetim Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar\’ı ziyaret etti.

ÇAĞDAŞ HOLDİNG SPORA VE SPORCUYA DESTEK VERMEYE DEVAM EDİYOR

Kadınlar Basketbol 2. liginde mücadele eden Kırçiçeği Bodrum Basketbol yoluna kayıpsız devam ediyor.

HAYDİ KIZLAR BASKETE

Bodrum Basketbol Spor Kulübü, Bodrum Belediyesi ve Çağdaş Holding’in katkıları ile ücretsiz 7-14 yaş kız basketbol okulu açıyor…

ÇAĞDAŞ HOLDİNG'TEN KAN BAĞIŞI

Çağdaş Holding, Bodrum’da hizmet veren personelinin katılımıyla Kızılay ile ortak bir kan bağışı kampanyası düzenledi. Çağdaş Beton Tesisleri’nde sosyal sorumluluklarını yerine getirmeyi ihmal etmeyen 150 holding çalışanı, Kızılay’a kan bağışında bulundular.

EĞİTİME YÜZDE YÜZ DESTEK KAMPANYASI

Muğla Milli Eğitim Müdürlüğü Muğla genelindeki okulların ihtiyaçlarının hayırseverler tarafından karşılanmasını öngören yeni bir projeyi hayata geçirdi. ‘Gelecek sizin elinizde’ projesinin startı verilirken, bugüne kadar eğitime %100 destek kampanyası kapsamında destek veren hayırseverlere plâketleri verildi.

Eğitime Yüzde Yüz Destek Kampanyası çerçevesinde programa Bodrum\’dan katılan hayırseverlerden Yüksel Çağlar İlkokulu adına plaketi Çağdaş Holding Yönetim Kurulu üyesi Dağlarca Çağlar’a verildi.

EĞİTİME DESTEĞE KRONOS’LU TEŞEKKÜR

Bodrum’da eğitime verdikleri destekle dikkat çeken Çağdaş Holding’in Gümüşlük sahilinde yer alan Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivalinin, müzik akademisi ve sosyal tesislerine verdiği katkıya festival yönetiminden özel bir konserle teşekkür geldi. Dana önce Gümüşlük Antik Taş Ocağında binin üzerinde izleyicinin karşına çıkan ABD’li Kronos Quartet, bir sonraki özel bir konserle GFA’nın Earthbag Mini Hall’ünde festivalin eğitim sponsoru Çağdaş Holding’in üst düzey yöneticileri ve konukları için sahne aldı.

Çağdaş Holding CEO’su Çağdaş Çağlar ise geleceğin sanat ile şekillendirilebileceğine inandıklarını belirterek, “Gençlerin yaşam alanlarında rahat edebilmeleri ve çalışma yapabilmelerini, biz sanat dostları her zaman önceliklerimiz olarak görüyoruz. Akademide eğitim görmekte olan öğrencilere karşı sorumluluğumuzun da her zaman bilincindeyiz. Genç yeteneklere destek verme sorumluluğumuzu festivalle en üst düzeye taşıdık, taşımaya da her zaman devam edeceğiz” dedi.

BODRUM BELEDİYESİ'NE ÇAĞDAŞ HOLDİNG TARAFINDAN ENGELLİ HASTA TAŞIMA ARACI HİBE EDİLDİ

Çağdaş Holding tarafından tarafından Bodrum Belediyesine hibe edilen engelli hasta taşıma aracı halkın hizmetine sunuldu. Araç ile engelli hastalar gerekli tedavi merkezlerine götürülüp, tedavi edildikten sonra evlerine geri bırakılmaktalar.

Belediye yetkililerinden  yapılan açıklamada; 2015 yılı içerisinde Çağdaş Holding’in bize engelli servisi aracı hibe edildi.  Bodrumumuza hayırlı olsun inşallah. Başta Çağdaş Holding Yönetim Kurulu başkanı Yüksel Çağlar olmak üzere belediyemize katkılarından dolayı Holding yönetimine teşekkür ediyoruz\” denildi.

ÇAĞDAŞ HOLDİNG 2013 YILINI, YAHŞİ EĞİTİM UYGULAMA OKULU VE İŞ EĞİTİM MERKEZİ’NDE, ENGELLİ ÖĞRENCİLER İLE BİRLİKTE COŞKUYLA KUTLADI

Çağdaş Holding yeni yılı Yahşi Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi’nde engelli öğrenciler, öğretmenler ve veliler ile birlikte coşkuyla kutladı. Yeni yıl hediyesi olarak okulun tüm ihtiyaçlarını karşılayarak sosyal sorumluluğun ve yardımlaşmanın önemi vurgulandı. Çağdaş Holding, bölgemizin ve yurdumuzun kalkınmasının anahtarı olarak gördüğü eğitimin tüm engelleri kaldıracağına inanarak yoluna devam etmekte ve bu yolda çalışanların her zaman destekçisi olmaktadır.

ÇAĞDAŞ BODRUMSPOP ALTYAPIYA ÖNEM VERİYOR

Muğla’nın Bodrum ilçesinde gençlerin spora ilgilerinin artması ve teşvik edilmesi, yetenekli sporcuların ise ihtiyaç duydukları imkanlarla desteklenmeleri için alt yapı kadrolarına da yatırım yapan Çağdaş Bodrum Spor Kulübü,alt yapıya sağladığı spor okulları ve oluşturduğu imkanlar ile kendi bünyesinde akademikleşerek Bodrum’da geleceğin yıldız basketbolcularını yetiştiriyor.

DEPREMZEDELER İÇİN OYNAYACAKLAR

Türkiye’yi yasa boğan ve 11 ili etkileyen deprem afetinde açılan yaralar, her alanda düzenlenen destek etkinlikleri ile sarılmaya devam ederken, Çağdaş Bodrum Sporda “Bir Bilet Senden, Bir Bilet Bizden.” kampanyası ile Bodrum’dan Deprem bölgesine bir yardım köprüsü oluşturuyor.

ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR DAN "BİR BİLET SENDEN, BİR BİLET BİZDEN!" KAMPANYASI

Türkiye’yi yasa boğan ve 11 ili etkileyen deprem afetinde açılan yaralar, her alanda düzenlenen destek etkinlikleri ile sarılmaya devam ederken, Bodrum’um takımı Çağdaş Bodrum Spor da “BİR BİLET SENDEN, BİR BİLET BİZDEN.” kampanyası ile Bodrum’dan Deprem bölgesine bir yardım köprüsü oluşturuyor.

Misli.Com Türkiye Basketbol 1. Ligi’nde Bodrum’u başarıyla temsil eden Çağdaş Bodrum Spor’un Genel Sekreteri Mehmet Göktürk Aslan, kulüp olarak ligin kalan süresi boyunca deprem mağduru vatandaşlarımıza yönelik önemli bir destek projesi hayata geçireceklerini belirtti.

ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR GELECEĞİN YILDIZ BASKETBOLCULARINI YETİŞTİRİYOR

Bodrumlu gençlerin spora ilgilerinin artması ve teşvik edilmesi yetenekli sporcuların ise ihtiyaç duydukları imkanlarla desteklenmeleri için alt yapı kadrolarına da yatırım yapan Çağdaş Bodrum Spor Kulübü, alt yapıya sağladığı spor okulları ve oluşturduğu imkanlar ile kendi bünyesinde akademikleşerek Bodrum’da geleceğin yıldız basketbolcularını yetiştiriyor.

GELECEĞİN YILDIZ BASKETBOLCULARI YETİŞTİRİLİYOR

Bodrumlu gençlerin spora ilgilerinin artması ve teşvik edilmesi yetenekli sporcuların ise ihtiyaç duydukları imkanlarla desteklenmeleri için alt yapı kadrolarına da yatırım yapan Çağdaş Bodrum Spor Kulübü, alt yapıya sağladığı spor okulları ve oluşturduğu imkanlar ile kendi bünyesinde akademikleşerek Bodrum’da geleceğin yıldız basketbolcularını yetiştiriyor.

ÇAĞDAŞ BODRUM'DA ALTYAPI SEFERBERLİĞİ

Bodrumlu gençlerin spora ilgilerinin artması ve teşvik edilmesi yetenekli sporcuların ise ihtiyaç duydukları imkanlarla desteklenmeleri için alt yapı kadrolarına da yatırım yapan Çağdaş Bodrum Spor, kendi bünyesinde akademikleşerek geleceğin yıldızlarını yetiştiriyor. Kulübün akademi ve altyapısında toplam 120 sporcu bulunuyor. Altyapı Koordinatörü Onur Aksoy, “Uzun vadede hedefimiz altyapı ve akademi takımlarımızı Muğla finallerinde rakip olarak görmek” derken, Başkan Dağlarca Çağlar da, “Ana hedef geleceğe yatırım. Buradan çıkan bir gencin milli takıma, belki NBA’ye girmesi bizim için inanılmaz bir duygu olur” diye konuştu.

BU ÇOCUKLAR BODRUM'UN GELECEĞİ

Altyapıdan sonra akademiyi de faaliyete geçiren Çağdaş Bodrum Spor, gelecekte A Takım’da oynayacak çocukları usta ellerde yetiştiriyor.

Çağdaş Bodrum Spor Altyapı Koordinatörü Onur Aksoy, TBL’de oynarken altyapı takımı kurarak işe başladıklarını ve TLB’ye çıktıktan sonra ilk defa altyapıyı oluşturduklarını söyledi. Altyapının ilk yılını doldurmak üzere olduğunu belirten Aksoy, “Şu an altyapıda 70-75 arası sporcumuz var. Geçen ay da Çağdaş Bodrum Spor Akademi’yi kurduk. Çalışmalarımın Gülümser Danacı İlköğretim Okulu’ndaki salonda yapıyoruz. Altyapı sporcularımız daha profesyonel, haftada 6 gün çalışma yapıyorlar. Akademi ise normalde 3, yazın hafta içi 4 gün olacak. Biz normalde seçme yaparak başlamıştık bu sisteme. Ama bundan sonra altyapı oyuncularımın akademiden alacağız. Önce akademide başlayacaklar, temel eğitimi orada alacaklar, daha sonra altyapıya geçiş sağlanacak” dedi.

Adres
Yalıkavak Yolu Çağdaş Holding Binası 48400 Ortakent Bodrum / MUĞLA
Bize buralardan da ulaşabilirsiniz.
Adres
Yalıkavak Yolu Çağdaş Holding Binası 48400 Ortakent Bodrum / MUĞLA
Bize buralardan da ulaşabilirsiniz.

Bütün Hakları Saklıdır 2022 © Çağdaş Holding

Bütün Hakları Saklıdır 2022 © Çağdaş Holding