Pazartesi - Cuma09:00-17:00
Yalıkavak Yolu Çağdaş Holding Binası 48400 Ortakent Bodrum / MUĞLA
ÇAĞDAŞ HOLDİNG

Biz Kimiz:
İstanbul'da Doğdu… Bodrum'da Büyüdü…

1987 yılında Yüksel Çağlar öncülüğünde İstanbul’da temelleri atılan ÇAĞDAŞ HOLDİNG, kuruluşundan 10 yıl sonra kent kültürünü ve birikimini; yeşille mavinin huzurlu uyumunun, eşsiz tarihi dokusunun, mis kokulu mandalinasının, guletlerinin, turizminin yükselmekte olduğu ve dünyaca tanınmaya başladığı Bodrum Yarımadası’na taşımıştır.

BODRUM’UN ÇAĞDAŞ YÜZÜ…

ÇAĞDAŞ HOLDİNG, insana, doğaya ve tarihi dokuya duyarlı tutumu, yüksek kalite anlayışı, gelişen teknolojisi ve uzman kadrosuyla sektöründe kısa zamanda saygınlık ve güven kazanmıştır.

ÇAĞDAŞ HOLDİNG Bodrum’un kent kimliğine uygun,

seçkin, fark yaratan projeleriyle müşteri memnuniyetini ve sürdürülebilirliği ön planda tutmaktadır.

Bu anlayışla bünyesinde bulunan 8 grup şirketi ve alanında uzman personelleriyle güvenin ve kalitenin adı olan ÇAĞDAŞ HOLDİNG, modern bakış açısı, güçlü ve sağlam şirket yapısıyla Bodrum markasını, Avrupa arenasına taşıyarak, ilklere imzasını atmaya ve istihdam yaratmaya devam etmektedir.

ÇAĞDAŞ HOLDİNG, dünyayı ve çağı takip eden, yeniliklere açık vizyonu, bölgeye değer katan ve ödüller kazandıran projeleriyle Bodrum’a atılmış sağlam, çağdaş bir imzadır.

BU İMZAYI TAKİP EDİN.

https://www.cagdasholding.com/wp-content/uploads/2021/10/cagdasholding-1-1280x781.jpg
Çağdaş Holding

Bodrum’un imzası…

İnsana, doğaya, tarihi, kültürel ve sosyal değerlere saygılı marka.
Vizyonumuz
Etkin olduğumuz tüm sektörlerde, kaliteden ve bize duyulan güvenden hiç ödün vermeden, ülke çapında önde gelen, ölümsüz bir marka haline gelmek, müşteri beklentilerine, dünya standardındaki hizmetlerimizle cevap vererek daima daha iyisini hedeflemektir.
Misyonumuz
Ekolojiye saygılı, tarihi ve kültürel değerleri destekleyen, üstüne düşen sosyal sorumlulukların farkında bir kurum olarak faaliyet gösterdiğimiz bölge ve ülkenin koşullarını daha iyiye taşımak için çaba göstermektir.
İlkelerimiz
Yıllardır edindiğimiz sektörel birikimlerimizi, insana ve doğaya yakışır bir şekilde, çağdaş çizgilerle hayata geçirmek, yer aldığımız tüm sektörlerde, yeninin ve daha iyinin peşinde koşarak, bunları projelerimize yansıtmak, güvene ve kaliteye adadığımız şirket unvanımızı, gerçekleştirilen her projede hak ettiği yerde muhafaza etmektir.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Çağdaş HoldingBizimle İletişime Geçin

İnsana, doğaya ve tarihi dokuya duyarlı tutumu, yüksek kalite anlayışı, gelişen teknolojisi ve uzman kadrosuyla ÇAĞDAŞ HOLDİNG, doğru ve güvenilir iletişime önem vermektedir.
Adres
Yalıkavak Yolu Çağdaş Holding Binası 48400 Ortakent
Bodrum / MUĞLA
Bizi Arayın
444 50 55
Web
www.cagdasholding.com

  Adres
  Yalıkavak Yolu Çağdaş Holding Binası 48400 Ortakent Bodrum / MUĞLA
  Bize buralardan da ulaşabilirsiniz.
  Adres
  Yalıkavak Yolu Çağdaş Holding Binası 48400 Ortakent Bodrum / MUĞLA
  Bize buralardan da ulaşabilirsiniz.

  Bütün Hakları Saklıdır 2022 © Çağdaş Holding

  Bütün Hakları Saklıdır 2022 © Çağdaş Holding