Pazartesi - Cuma09:00-17:00
Yalıkavak Yolu Çağdaş Holding Binası 48400 Ortakent Bodrum / MUĞLA

ÇAĞDAŞ HOLDİNGÇAĞDAŞ İNŞAAT

ÇAĞDAŞ İNŞAAT tohumları 1987 yılında İstanbul’da atılan Çağdaş Holding’in Amiral Gemisi’dir.

Gelenekselle modern mimariyi, sahip olduğu kültür, birikim ve altyapı gücüyle harmanlayan; merkezine her zaman insanı, doğayı ve tarihi mirasları koyan Sektörün lider markası ÇAĞDAŞ İNŞAAT kaliteli, güvenli, mimari değeri yüksek, prestijli projelere imza atmaktadır.

Yenilikçi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle ÇAĞDAŞ İNŞAAT, alanında büyük saygınlık kazanarak, sektöründe güvenin simgesi haline gelmiştir.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

ÇAĞDAŞ HOLDİNGYAŞAM EMLAK

Bölgenin tarihi ve kültürel dokusundan ilham alan Çağdaş İnşaat markalı konut projeleri başta olmak üzere, Bodrum’da adından söz ettiren farklı markaların da , ulusal ve uluslararası pazarda satış, pazarlama ve kiralama faaliyetlerini yürüten Çağdaş Yaşam Emlak, aynı zamanda projelere rezidans ve site yönetim hizmetleri vermektedir. 2004 yılından bu yana Türkiye ve Avrupa'nın önde gelen, saygın gayrimenkul ve emlak şirketleriyle iş birliği yapan, müşterilerine yenilikçi, modern ve dünya standartlarında hizmet vermekte ve her geçen yıl satış rakamlarını artırmaktadır.

Turizm ve konaklama sektöründe deneyimi olan donanımlı bir kadro ile rezidans yönetimi sağlayan Çağdaş Yaşam Emlak, konutunuza taşınmanızdan, transferlerinize, concierge hizmetlerinden (özel jet, özel tekne ve doğa turları, rent a car, kargo, kuru temizleme, terzi, kuaför, masaj, çocuk bakımı, eczane, sağlık hizmetleri), özel peyzaj talepleri ve temizlik hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede hayatınızı kolaylaştıracak tüm detayları kaliteli ve güvenli bir şekilde sunar. Kalite ve konforun yanı sıra sosyal ve yeşil alanları da önemseyen Çağdaş Yaşam Emlak, birçok hizmetin tek merkezden karşılanması sayesinde rahat ve sorunsuz bir satın alma veya konaklama deneyimi yaşatırken kaliteli ve güvenilir hizmetleriyle de yüksek müşteri memnuniyetine sahiptir.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

ÇAĞDAŞ HOLDİNGAŞİYAN YAYINCILIK

ÇAĞDAŞ AŞİYAN YAYINCILIK A.Ş. 1998 yılında kurduğu yerel radyo kanalı "Bodrum FM”, 101.7 frekansı ile kesintisiz Türkçe ve yabancı popüler müzik yayını yapmaktadır.

ÇAĞDAŞ HOLDİNG kuruluşu olan Bodrum FM; tüm Bodrum Yarımadası'nın yanı sıra Muğla, Marmaris, Datça, Gökova, Didim, Kuşadası, Söke, Güllük, Milas ve Yatağan'da da 24 saat dinleyicileri ile buluşmaktadır.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

ÇAĞDAŞ HOLDİNGÇAĞDAŞ PEYZAJ

Yaşam alanlarını huzurlu, estetik, keyif verici kılan peyzaj çalışmaları, projenin mimarisi ve kalitesi kadar önemlidir.

Açık alanların tasarımı, çevre, bitki örtüsü, iklim koşulları, proje ve yaşayanlarla olan uyumu, peyzaj tasarımcılarına büyük sorumluluk yüklemektedir.

Bu anlayışla ÇAĞDAŞ PEYZAJ 1999 yılından bu yana, içinde bulunduğu coğrafyayı ve dünyayı takip eden genç, dinamik, konusunda uzman kadrosuyla, tüm çevresel değerlerle uyumlu, renkli ve ahenkli tasarımlara ve uygulamalara imza atmaktadır.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

ÇAĞDAŞ HOLDİNGÇAĞDAŞ DESIGNWORKS

ÇAĞDAŞ DESIGNWORKS, Çağdaş Holding projeleri başta olmak üzere birçok seçkin projede iç mimari ve tasarım alanlarında geniş çapta hizmetler sunmaktadır.

ÇAĞDAŞ DESIGNWORKS, konusunda uzman kadrosu, dinamik yapısıyla hizmet veren, yüksek kaliteli, kullanım kolaylığı sağlayan ve üst segmentte yer alan tasarımlarıyla hizmet yelpazesini genişletmektedir. Şirket bünyesinde yer alan mimari ofis; projelerin iç mekan tasarım-uygulama çalışmalarını yürütürken, mobilya, mutfak ve daha bir çok seçeneği içerisinde bulunduran dekoratif ve modern tasarımlarıyla da kalite, özgünlük ve konfor anlayışından ödün vermeden başarılı projelere imzasını atmaktadır.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

ÇAĞDAŞ HOLDİNGKALE GÜVENLİK

KALE BODRUM ÖZEL GÜVENLİK, hedefine kaliteli hizmet anlayışını ve eğitimli iş gücünü koyarak, özel güvenlik hizmetlerinin sağlanması amacıyla 2010 yılında Bodrum’da ÇAĞDAŞ HOLDİNG bünyesinde kurulmuştur.

KALE BODRUM ÖZEL GÜVENLİK, özel güvenlik sektöründe çağdaş gelişim, değişim ve bilginin ışığında, uzman, modern, güvenilir kadrosu ve teknoloji desteği ile, fizikî imkanları ve yöntemleri kullanarak, hizmet vermeyi ve sektörel başarı çizgisini daima yükseltmeyi hedeflemektedir.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Adres
Yalıkavak Yolu Çağdaş Holding Binası 48400 Ortakent Bodrum / MUĞLA
Bize buralardan da ulaşabilirsiniz.
Adres
Yalıkavak Yolu Çağdaş Holding Binası 48400 Ortakent Bodrum / MUĞLA
Bize buralardan da ulaşabilirsiniz.

Bütün Hakları Saklıdır 2022 © Çağdaş Holding

Bütün Hakları Saklıdır 2022 © Çağdaş Holding