Monday – Friday09:00-17:00
Yalikavak Road Cagdas Holding Building 48400 Ortakent  Bodrum / MUGLA 

ÇAĞDAŞ HOLDİNGÇAĞDAŞ CONSTRUCTION

ÇAĞDAŞ CONSTRUCTION is the flagship of Çağdaş Holding. Its seeds were sown in 1987 in İstanbul.

Blending traditional and modern architecture with culture, it contributes knowledge and powerful infrastructure. The leading brand of the sector, ÇAĞDAŞ CONSTRUCTION, which always puts people, nature and historical heritage at its centre, carries out prestigious projects that are built to the highest standards of safety and architectural value.

With its innovative and customer satisfaction-oriented working principles, ÇAĞDAŞ CONSTRUCTION has become a symbol of trust in its sector, gaining great prestige in its field.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

ÇAĞDAŞ HOLDİNGYAŞAM EMLAK

Bölgenin tarihi ve kültürel dokusundan ilham alan Çağdaş İnşaat markalı konut projeleri başta olmak üzere, Bodrum’da adından söz ettiren farklı markaların da , ulusal ve uluslararası pazarda satış, pazarlama ve kiralama faaliyetlerini yürüten Çağdaş Yaşam Emlak, aynı zamanda projelere rezidans ve site yönetim hizmetleri vermektedir. 2004 yılından bu yana Türkiye ve Avrupa'nın önde gelen, saygın gayrimenkul ve emlak şirketleriyle iş birliği yapan, müşterilerine yenilikçi, modern ve dünya standartlarında hizmet vermekte ve her geçen yıl satış rakamlarını artırmaktadır.

Turizm ve konaklama sektöründe deneyimi olan donanımlı bir kadro ile rezidans yönetimi sağlayan Çağdaş Yaşam Emlak, konutunuza taşınmanızdan, transferlerinize, concierge hizmetlerinden (özel jet, özel tekne ve doğa turları, rent a car, kargo, kuru temizleme, terzi, kuaför, masaj, çocuk bakımı, eczane, sağlık hizmetleri), özel peyzaj talepleri ve temizlik hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede hayatınızı kolaylaştıracak tüm detayları kaliteli ve güvenli bir şekilde sunar. Kalite ve konforun yanı sıra sosyal ve yeşil alanları da önemseyen Çağdaş Yaşam Emlak, birçok hizmetin tek merkezden karşılanması sayesinde rahat ve sorunsuz bir satın alma veya konaklama deneyimi yaşatırken kaliteli ve güvenilir hizmetleriyle de yüksek müşteri memnuniyetine sahiptir.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

ÇAĞDAŞ HOLDİNGAŞİYAN PUBLISHING

ÇAĞDAŞ AŞİYAN PUBLISHING INC. founded the local radio channel "Bodrum FM" in 1998. It broadcasts popular Turkish and foreign music, uninterruptedly, on the frequency 101.7.

Bodrum FM, an establishment of ÇAĞDAŞ HOLDING, broadcasts to its audience 24 hours a day, and is listened to in Muğla, Marmaris, Datça, Gökova, Didim, Kuşadası, Söke, Güllük, Milas and Yatağan, as well as the entire Bodrum Peninsula.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

ÇAĞDAŞ HOLDİNGÇAĞDAŞ LANDSCAPE

Landscape works that make living spaces peaceful, aesthetic and enjoyable are as important as the architecture and quality of a project.

The design of open spaces must harmonise with the environment, the vegetation, the climatic conditions, the project and the inhabitants which all impose a great responsibility on landscape designers.

The young, dynamic and expert team at ÇAĞDAŞ LANDSCAPE are true to the geography in which they find themselves and keep up with world advances in their field. Keeping this and the previously-mentioned issues in mind, since 1999, the team have been creating colourful and harmonious designs that are in accord with all environmental issues.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

ÇAĞDAŞ HOLDİNGÇAĞDAŞ DESIGNWORKS

ÇAĞDAŞ DESIGNWORKS provides a wide range of services in the fields of interior design and design in many outstanding projects, especially those produced by Çağdaş Holding.

ÇAĞDAŞ DESIGNWORKS, konusunda uzman kadrosu, dinamik yapısıyla hizmet veren, yüksek kaliteli, kullanım kolaylığı sağlayan ve üst segmentte yer alan tasarımlarıyla hizmet yelpazesini genişletmektedir. Şirket bünyesinde yer alan mimari ofis; projelerin iç mekan tasarım-uygulama çalışmalarını yürütürken, mobilya, mutfak ve daha bir çok seçeneği içerisinde bulunduran dekoratif ve modern tasarımlarıyla da kalite, özgünlük ve konfor anlayışından ödün vermeden başarılı projelere imzasını atmaktadır.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

ÇAĞDAŞ HOLDİNGKALE SECURITY

KALE BODRUM PRIVATE SECURITY was established in 2010 in Bodrum, within the body of ÇAĞDAŞ HOLDING, in order to provide an expertly-trained professional private security workforce, who understand what it means to provide quality service.

KALE BODRUM PRIVATE SECURITY aims to continually raise its success within the private security sector by providing a service with an expert, modern, reliable team together with technological support on a framework responsive to modern developments and requirements.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Address
Yalikavak Road Cagdas Holding Building 48400 Ortakent  Bodrum / MUGLA 
You can also reach us from here.
Address
Yalikavak Road Cagdas Holding Building 48400 Ortakent  Bodrum / MUGLA 
You can also reach us from here.

All Rights Reserved 2021 © Çağdaş Holding

All Rights Reserved 2021 © Çağdaş Holding